top of page

5 LIDÍ SE KTERÝMI JSME NEJVÍCE V KONTAKTU VYJADŘUJÍ, KDO JSME MY SAMI

"Seberozvoj"

Každý známe své jméno, bydliště i rodinu ale málokdo si vlastně uvědomuje kdo sám jsme, a jakou máme v životě roli nebo hodnotu.


Také není lehké někomu říct, kdo jsme když se nás zeptá, dokud si to neujasníme sami se sebou. Je obtížné na tohle odpovědět, jelikož většinu z nás jako první napadnou spíše negativní věci než ty pozitivní. Navíc každý máme jiné vnímání ohledně sebe (např.: někdo, kdo medituje může být tak obeznámený se svým já, že moc dobře ví kdo je a nebo někdo, kdo se sám o sebe nerad zajímá o sobě ví jen pár obecných věcí...).


V životě často slýcháme kdo jsme, když nám přátelé říkají ty jsi vtipný, chytrý nebo pozorný, ale víte jak nejlépe zjistíte kdo jste?

Podívejte se kolem sebe na svých 5 nejbližších osob v životě, protože každý z nich je vaší součástí a tvoří vás jak uvnitř, tak na venek aniž by vás k něčemu museli učit nebo třeba nutit.

Ať už nejbližší osoby ve vašem životě jsou vaši rodiče, přátele nebo kolegové z práce či spolužáci ve škole tak vždy s každým z nich máte něco společného (např.: humor, styl nebo druh myšlení...).


Tak se pozorně dívejte, kdo jsou lidé ve vašem blízkém okruhu a poznejte sami sebe, protože

až poznáte sami sebe, budete znát svou pravou hodnotu.


211 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page